Одинарні пам'ятники

подвійні пам'ятники

гробівці та склепи

сучасні пам'ятники

Гранітні пам'ятники у Львові

Надгробки з граніту вважаються одним з найбільш якісних, довговічних та красивих різновидів облаштування захоронень. Завдяки високій міцності, неповторним природнім візерункам та професійній обробці натурального каменю гранітні вироби десятки років користуються підвищеним попитом. Якщо ви шукаєте, де замовити гранітний пам’ятник від виробника, пропонуємо скористатися послугами нашої компанії Білий Ангел.

Маючи у розпорядженні виробництво повного циклу, доступ до найкращих натуральних матеріалів та команду професійних спеціалістів, ми виготовляємо гранітні пам’ятники Львів будь-якої складності, з каменю, що видобувається на українських родовищах, а також з іноземного граніту. Кожен будь-який виріб, який створений руками наших майстрів – це витвір мистецтва, що буде роками прикрашати та захищати захоронення, не змінюючи первісного зовнішнього вигляду і цілісності конструкції.

Виготовлення гранітних пам'ятників у Львові

Наше сучасне виробництво дозволяє створювати нам памятники Львів з натурального каменю в різних дизайнах. В Білий Ангел замовляють наступні пам’ятники з граніту:

 • одинарні пам’ятники, подвійні пам’ятники, що мають стелу, відкритий квітник, напіввідкриту чи закриту нижню частину;
 • європейського типу у вигляді плити, встановленої на спеціальний постамент;
 • елітні пам’ятники, що мають вигляд унікальних монументів, можуть доповнюватися оригінальними скульптурами, сходами, колонами, арками, хрестами, лавками, барельєфами, вазонами, квітами, лампадками, ексклюзивним художнім гравіруванням;
 • дитячі пам’ятники з граніту;
 • сімейні склепи або гробівці.

Вважається, що надгробки є не тільки елементом облаштування місця захоронення, але й символом любові, можливістю востаннє виразити повагу і віддати шану коханій людині або людині, яка була вам близькою. Всі гранітні пам’ятники Львів, які виготовляються руками майстрів Білий Ангел, обов’язково стають гідним прикрашанням могили, а рідним померлого надають можливість увіковічнити пам’ять розкішним надгробком.

Переваги надмогильних пам’ятників з граніту

Чому елітні пам’ятники з граніту користуються популярністю та ніколи не втрачають актуальності? Ці вироби мають наступні переваги:

 •       неповторна краса, вишуканість, гладкі і блискучі поверхні, які привертають увагу;
 •       наявність унікального природного візерунку та можливість обрати гарний колір граніту або навіть комбінації кольорів;
 •       підвищена міцність, що запобігає стиранню, появі подряпин, сколів, вигоряння навіть після десятків років після встановлення;
 •       стійкість до вологості, ультрафіолету, перепадів температур, хімічних і абразивних речовин, кислот натурального та штучного походження;
 •       легкість у догляді, можливість миття, очищення побутовими та спеціальними миючими засобами;
 •       екологічність, відсутність негативного впливу на навколишнє середовище;
 •       можливість комбінування з металом, ударостійким склом, мармуром, іншими різновидами матеріалів.

Ціни на гранітні памятники Львів

Звертаючись в компанію Білий Ангел, яка є безпосереднім виробником з власною матеріально-технічною базою та повним циклом виробництва, ви отримуєте оптимальні ціни на памятники з граніту у Львові та області. Слід зазначити, що натуральний камінь є достатньо дорогим матеріалом, але ми пропонуємо найбільш прийнятну вартість навіть на індивідуальні і складні замовлення. Зазвичай ціна гранітного надгробку включає:

 •       вартість матеріалів, які застосовуються;
 •       складність відтворення проекту (необхідність залучення професійних художників для гравірування, скульпторів, додавання до конструкції ексклюзивних елементів);
 •       вартість професійного встановлення конструкції з урахуванням доставки на об’єкт, бетонування, укладання плитки чи бруківки.

Купити гранітний пам'ятник

Щоб у нас замовити виготовлення пам’ятників у Львові, який повністю відповідає вашим побажанням та потребам, звертайтеся в компанію Білий Ангел. Спеціалісти нададуть вам консультацію, допоможуть обрати найкращий варіант надгробка та купити пам’ятник з граніту. Зв’язатися з нами легко через сервіси Viber або WhatsApp.