Підвіконники з граніту у Львові

Неповторний та стильний інтер’єр можна прикрасити розкішними підвіконнями, виробленими з натурального виду граніту. Таке рішення підійде для приватних апартаментів і будинків, заміських котеджів та віл, готельних комплексів і спортивних або медичних центрів. Щоб замовити високоякісні підвіконники з граніту Львів, з професійним встановленням та наданням офіційних гарантій на вироби, звертайтеся в компанію Білий Ангел.

Вироби з натурального каменю неодмінно стануть родзинкою інтер’єру будь-якого стилю – неокласики та стандартної класики, модерну чи мінімалізму. Естетичні і неймовірно міцні гранітні підвіконня ідеально підійдуть до вікон з деревини, металопластику. Завдяки можливості обирати розмір, форму і колір, такі підвіконня з граніту та легко комбінуються з дизайном приміщення, гармонійно вписуються в загальне оформлення.

Ціни на гранітні підвіконня

На підвіконники з граніту ціна залежить від розмірів виробу, складності обробки (форми), але повністю відповідає якості. Слід відзначити, що велика кількість переваг гранітних підвіконників на 100% компенсує високу вартість. До найбільш вагомих позитивних рис гранітних виробів відносяться:

  •       неймовірна довговічність. Десятки років підвіконники зберігають первинний вигляд і цілісність, не втрачають кольору;
  •       ідеально гладка і рівна, відполірована і блискуча поверхня;
  •       стійкість до негативного механічного впливу (подряпин, сколів, дії абразивів);
  •       стійкість відносно ультрафіолету, вологості, перепадів температур, хімічних речовин (кислот натурального, штучного походження);
  •       екологічність, безпечність для людини, навколишнього середовища;
  •       легкість в догляді;
  •       великий асортимент гарних кольорів (коричневий, зелений, чорний, сірий, рожевий, червоний);
  •       оригінальний природний візерунок.

Розбити, зламати гранітний підвіконник практично неможливо або дуже складно. Будь-які забруднення (жирні плями, фарба, пил, клей) видаляються побутовими або специфічними миючими засобами та не залишають слідів на поверхні.

Купити підвіконня з граніту

Щоб купити гранітні підвіконня у Львові, вам достатньо звернутися до компанії Білий Ангел. Кожне замовлення виконується на високому професійному рівні, з послугою якісного встановлення виробів «під ключ». Вже зараз ви можете залишити замовлення, зв’язавшись з нашими представниками через Viber або WhatsApp.