Елітні пам'ятники з граніту у Львові

Кам’яні надгробки ― це найкращий спосіб увіковічнити пам’ять про рідних та близьких, які відійшли у вічність. Така конструкція повинна бути міцною та стійкою, а також мати естетичний вигляд. Тільки у такому випадку пам’ятник простоїть багато років та не втратить свого зовнішнього вигляду. Саме тому надзвичайно важливо обрати правильний матеріал для виготовлення надгробка. Оптимальним вибором стануть елітні памятники з граніту.

Скільки часу ми виготовляємо елітні пам'ятники

Час, необхідний для виготовлення пам’ятника, залежить від складності його дизайну та розмірів виробу. При проектуванні надгробка можуть бути використані різні породи граніту, вигравіювані певні малюнки та написи, застосовані додаткові декоративні елементи. Щоб дізнатися, скільки часу знадобиться на виготовлення конкретного надгробка, слід звернутися до спеціаліста за номер телефону, який вказаний на сайті.

Граніт має величезну кількість переваг, якщо порівнювати його з іншими матеріалами для створення пам’ятників і інших надгробних композицій. Детальніше розглядаючи плюси граніту, можна виділити наступні:

  1. Завдяки природній міцності граніту, матеріал являється надзвичайно стійким до абразивних чинників.
  2. Структура граніту впливає на низький рівень водопоглинання матеріалу. Ця властивість особливо важлива для територій просто неба, де конструкції не захищені від дощу, гроз та затоплень.
  3. Граніт ― це один з найкрасивіших природних каменів. Його зовнішні візерунки ніколи не повторюються і тому кожен вибір з граніту є автентичним та оригіналом.
  4. Високий рівень естетичності, можливість гравіювання та широкий вибір колірних рішень дозволяє створити елітні памятники, які будуть достойним способом увіковічнити пам’ять про дорогу людину.
  5. Стійкість до впливу високих та низьких температур ― ось ще одна позитивна властивість граніту. Матеріал зберігає свою первісну форму, розмір та колір як під сонячним промінням, так і під впливом морозів.
  6. Однією з найбільш важливих для даного випадку характеристик граніту є його довговічність. Конструкція з цього матеріалу може простояти на місці поховання кілька століть, тоді як мармуровий меморіал може виконувати свої функції не більше ніж півстоліття.
  7. Існує можливість надавати скульптурним композиціям навіть найхимерніші форми, наносити на їх поверхні за допомогою спеціального обладнання будь-які написи і малюнки, які будуть залишатися читабельними протягом декількох століть.
  8. Відсутність необхідності в складному догляді ― родичам покійного досить двічі в рік протирати меморіал м’якою ганчіркою, змоченою в неконцентрованому мильному розчині, і раз у кілька років обробляти його поверхню спеціально призначеним розчином.
  9. Можливість виготовляти з граніту не тільки пам’ятники, а й інші елементи надгробних композицій (наприклад, барельєфи або огорожі).

Ціни на елітні пам`ятники з граніту

Фірма, яка виготовляє елітні памятники Львів, стежить за тим, щоб готова конструкція не тільки була витонченою, естетичною, але і могла виконувати свої функції при несприятливих погодних умовах: в сильні морози, спеку, зливові дощі, посуху, шквалисті вітри і снігопади.

Тільки граніт здатен протистояти несприятливим погодним умовам та зберегти свій вигляд на довгі роки. Якщо Ви вирішили замовити надгробок з цього матеріалу, варто переглянути елітні памятники з граніту фото, та вибрати дизайн, який буде Вам до вподоби. Після цього, слід звернутися до працівника компанії та уточнити ціну на виготовлення конкретного виробу.