Зазвичай одинарний пам’ятник призначений для облаштування міста захоронення однієї людини. Однак конструкція може бути як стандартного розміру, так і створена в унікальному дизайні, така, що являє собою справжній монумент. Якщо ви шукаєте, де замовити високоякісні одинарні пам’ятники у Львові з натурального граніту, за доступною ціною, то пропонуємо скористатися послугами нашої компанії Білий Ангел.

Виготовлення одинарних пам'ятників

Виробляються гранітні пам’ятники одинарні з натурального каменю, що видобувається на українських кар’єрах та імпортується з іноземних країн. Обробка плит здійснюється на сучасному виробництві, з застосуванням новітнього обладнання та провідних технологій. Над кожною конструкцією працюють професійні майстри, художники, дизайнери, які здатні реалізувати проекти будь-якої складності. Тому, звертаючись в Білий Ангел, кожний може замовити:

  •     одинарний надгробок з граніту стандартної моделі, що включає стелу (вертикальну плиту з написами, гравіруванням у вигляді різноманітних зображень), підставку, квітник;
  •     різні види одинарних з граніту пам’ятників у Львові , комплектація якого буде включати ті елементи, які будуть узгоджені в замовленні (хрест, лавку, колони, скульптури, вазони, лампадки, огорожу та інші вироби).

При цьому нижня частина конструкції може мати відкритий або напіввідкритий квітник, бути закритою цільною плитою, різнорівневою, асиметричною чи комбінованою плитою.

Ціни на одинарні гранітні пам’ятники

На запропоновані в нас гранітні одинарні надмогильні пам’ятники, ціна залежать від кількох факторів та включають:

  •       вартість матеріалів;
  •       складність робіт;
  •       вартість доставки конструкції на об’єкт та професійного встановлення з укладанням плитки, бруківки.

Щоб дізнатися повну вартість одинарного надгробку, який вам сподобався, зв’яжіться з менеджерами Білий Ангел через сервіси Viber або WhatsApp.