Подвійні пам'ятники у Львові

Традиційно подружжя, або близьких людей, які своє життя присвячували один одному, ховають поруч. Для облаштування захоронення часто використовують подвійні надгробки різноманітної конструкції. Якщо ви хочете замовити гранітні подвійні пам’ятники Львів високої якості, оригінального дизайну, з професійним встановленням, то скористуйтеся пропозиціями нашої компанії Білий Ангел.

Виготовлення подвійних гранітних пам'ятників у Львові

Для виготовлення подвійних пам’ятників використовується високоякісний граніт, що видобувається на українських родовищах та імпортується з Польщі, Індії, Африканських країн. При цьому застосовуються сучасні технології обробки натурального каменю, які дозволяють створювати неповторні шедеври, гранітні пам’ятники, що відрізняються наступними перевагами:

  •       естетичний вигляд, який зберігається десятиріччями без змін;
  •       стійкість до механічних пошкоджень, підвищеної вологості, ультрафіолету, перепадів температур, дії хімічних речовин (у тому числі кислот);
  •       можливість виготовлення оригінальних моделей відкритого, закритого, напіввідкритого типу з прикрашанням скульптурами, вазонами, лампадками, гравіруванням;
  •       легкість в догляді.

Замовити подвійний пам’ятник з граніту в Білий Ангел ви можете вже готової конструкції або такий, що буде створюватися за індивідуальним проектом.

Ціна на подвійний пам'ятник Львів

З огляду на високу вартість природного каменю, необхідність застосування трудомісткого виробничого процесу, надмогильні пам’ятники не можуть коштувати дешево. Але при цьому на подвійні пам’ятники ціна в Білому Ангелі пропонується доступна і прозора та включає:

  •       вартість гранітних плит;
  •       складність виробництва з граніту;
  •       вартість додаткового декору для пам’ятника;
  •       вартість професійного встановлення надгробку з бетонуванням, обкладанням плиткою чи бруківкою.

Дізнатися, скільки буде коштувати подвійний пам’ятник з натурального граніту саме в вашому випадку легко – зв’яжіться з представниками нашої компанії зручним способом через WhatsApp або Viber.