Гранітні сходи у Львові

Зовнішні або внутрішні сходи, виготовлені з натурального виду граніту, сьогодні є досить доступною розкішшю і можуть використовуватись для облаштування приватних будинків, заміських котеджів і віл, готельно-ресторанних комплексів та не тільки. Якщо ви хочете замовити якісні і довговічні гранітні сходи у Львові, то звертайтеся в Білий Ангел.

Аристократичні і вишукані сходи гранітні на вулиці чи в будинку, які виробляються в нашій компанії, привертають увагу, підвищують респектабельність екстер’єру та інтер’єру, забезпечують комфорт. Натуральний і ексклюзивний візерунок шляхетного каменю, неповторна колірна гама, неймовірний блиск додають шику і підкреслюють стиль загального оздоблення.

Виготовлення гранітних сходів у Львові

Наявність власного виробництва, а також наполеглива праця команди професійних фахівців, дозволяє нам створювати сходи з граніту у Львові будь-якого дизайну і складності. Для виготовлення конструкцій застосовується найкращий граніт з українських родовищ, а також імпортований з Індії, Польщі, Африканських країн. Існує 2 найбільш популярних способи формування гранітних сходів:

  1.     Накладання тонких кам’яних плит на бетонну або цегляну основу;
  2.     Укладання цілісних гранітних блоків для створення монолітного кам’яного масиву.

За необхідністю на поверхню вуличних сходів наносяться спеціальні смуги, що забезпечують ефект антиковзання, попереджають травматизм в снігову і дощову негоду. При виборі кольору граніту світлі відтінки дизайнери рекомендують використовувати для внутрішніх конструкцій, а темні чи навіть чорні – для зовнішніх.

Гранітні сходи ціна

Від чого залежить ціна на гранітні сходи Львів? Вартість виробів включає наступне:

  •       різновид і кількість граніту, що використовується для виготовлення замовлення;
  •       складність;
  •       ціна монтажних робіт.

Звісно, сходи з граніту не можуть бути дешевими. Але вони одразу завоюють вашу любов та на довгі роки збережуть первісний зовнішній вигляд, не подряпаються. Пам’ятайте, що граніт – це дуже міцний природний матеріал, стійкий до перепадів температур, ультрафіолету, механічного навантаження, хімічних речовин і навіть кислот, а також дуже гармонічно підходить для облицювання сходів.

Купити гранітні сходинки

Щоб купити сходи з натурального граніту, замовляйте вироби в компанії Білий Ангел. Попередньо ви можете отримати консультацію щодо вибору матеріалу та способу встановлення. Зв’язатися з представниками компанії можна через зручні месенджери Viber та WhatsApp.